• 3 urodziny CENTRUM RELAX

    3 urodziny CENTRUM RELAX

    Na loterii można było wygrać miesięczny karnet na siłownię i fitness, jednorazowe wejście na wybrane zajęcia, trening personalny z trenerem Maksem Ziarkowskim, torbę sportową, wejście na solarium, a także upominki pod postacią napojów, próbek suplementów specjalnych i batoników białkowych.
    O 15:00 rozpoczął się pokaz instruktorów. Zaczęli od wzmianki o tym, jaką suplementację należy spożywać przed i po treningu, zrobili rozgrzewkę w strefie cardio i krótkie rozciąganie mięśni i stawów. Następnie przeszli do pokazu właściwego. Instruktorzy zastosowali różne metody treningowe, m.in. gigant serie (robienie 3-4 ćwiczeń pod rząd), super serie (połączenie 2 przeciwstawnych grup mięśniowych – na pokazowym treningu była to klatka i plecy) i dropsety (po zrobieniu danej serii zmniejszali ciężar o około 20% i od razu robili kolejną serię z dopompowaniem mięśniowym).

    Na zakończenie treningu instruktorzy zrobili krótki pokaz pozowania w celu sprawdzenia formy na osiem tygodni przed zawodami Mistrzostw Śląska i Polski, w których wezmą udział w pierwszej połowie kwietnia.
    O 16:00 nadszedł czas na poczęstunek tortem, zanim jednak pokrojono ciasto pracownicy siłowni dokonali symbolicznego zdmuchnięcia świeczki.

Zostaw komentarz

Usuń odpowiedź