CrossFit Oława

Crossfit jest dla każdego – wbrew wielu nieprawdziwym opiniom.
Nie trzeba mieć siły, kondycji ani wytrzymałości aby zacząć swoją przygodę z Crossit – właśnie po to ćwiczymy zgodnie z zasadami Crossfit, aby nasz organizm zaczął te cechy posiadać.
Crossfit nie jest też trudny – każd18471282_1370846522996313_628594798_ne ćwiczenie jest dostosowywane do możliwości ćwiczącego, obciążenia są zawsze dobierane indywidualnie. I sprawa najważniejsza – zajęcia Crossfit zawsze odbywają się pod pełnym nadzorem certyfikowanego trenera, a grupy są niewielkie aby mógł mieć on możliwość pomocy wszystkim ćwiczącym.

 

Oczywiście każda forma ćwiczeń, aby przyniosła wymierne efekty, wymaga regularności. Dlatego w CrossFit najpopularniejsze jest ćwiczenie w grupach – wzajemna motywacja, budowanie społeczności, wzajemny doping powodują, że znacznie łatwiej jest namówić samego siebie do regularnych ćwiczeń.

CrossCamp gwarantuje, że trenerzy, programy treningowe, warunki lokalowe itd. spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, a wszystko odbywa się zgodnie z zasadami opracowanymi specjalnie dla Crossfit.

W CrossFit liczy się także społeczność – atmosfera w box’ie jest zawsze doskonała, motywująca, uprzejma. Nowicjusze ćwiczą z doświadczonymi zawodnikami i jedyne, czego mogą się po nich spodziewać, to chęć pomocy, wytłumaczenia, motywacji. Są tu osoby doświadczone, otwarte i zawsze chętne do pomocy. Uwielbiają crossfit i z przyjemnością witają nowych fanów tej dyscypliny – zawsze możecie liczyć na ich wsparcie podczas ćwiczeń.

cross-fit-olawa