Konsultacje dietetyczne

Centrum Relax zaprasza do konsultacji żywieniowych z naszym dietetykiem w Oławie. Nasz dyplomowany dietetyk przeprowadzi z Wami wywiad oraz kompleksowe badanie dietetyczne, w skład którego wchodzi m.in: sprawdzenie poziomu tkanki tłuszczowej, sprawdzenie wagi kości, ustalenie wieku metabolicznego i wiele innych składowych. Po takim badaniu Nasz Dietetyk Oława dobierze dla Ciebie indywidualne codzienne menu, tak aby pomóc Ci wrócić do idealnej wagi. Jeżeli masz wątpliwości to umów się z nami na spotkanie. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach odnośnie wymarzonej sylwetki i doradzimy co warto zrobić aby ją osiągnąć.

Cennik

  • Pojedyncza konsultacja cena
    PLN 80
  • Konsultacje kontrolne cena
    PLN 50
  • Pakiet, który zawiera trzy spotkania wraz z jadłospisem i kompleksową opieką dietetyczną przez 4 tygodnie. (Wywiad żywieniowy + indywidualny jadłospis + wizyta kontrolna) cena
    PLN 150

Opinie o Dietetyku:

Mariusz, Oława

Idealnie dobrana dieta w połączeniu z planem treningowym już w ciągu miesiąca przełożyła się na efekty w postaci utraty zbędnych kilogramów. Osobom z Oławy i okolic szczerze polecam skorzystanie z usług dietetyka Centrum Relax.

Alina, Oława

Jak dietetyk w Oławie to tylko w Centrum Relax. Miałam duże wątpliwości i obawy co do skuteczności diety odchudzającej. A w swoim życiu stosowałam już niejedną. W Relaxie Dietetyk przedstawił mi pełny plan żywieniowy i przekonał do wdrożenia w życie aktywności fizycznej. Do zaleceń stosuję się już 3 miesiące, a efekty bardzo miło mnie zaskoczyły. Dietetyka polecam wszystkim mieszkańcom Oławy!