Siłownia Muskulatura

Wraz z narodzeniem się w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia kultu ciała wyznaczono wiele rozmaitych dróg służących zarówno utrzymaniu dobrej formy fizycznej, jak i wypracowaniu estetycznego wyglądu, czy po prostu zachowaniu dobrego samopoczucia.
Pozwól nam pomóc Ci w odnalezieniu Twojej własnej, zdrowej drogi przez życie.
Nasi INSTRUKTORZY/TRENERZY są do Twojej dyspozycji. Dzięki nim osoby zainteresowane doskonaleniem swojej sprawności fizycznej, modelowaniem własnego wyglądu poprzez wszechstronny trening muskulatury, uzyskają zbiór konkretnych wytycznych do wyboru i stosowania najbardziej miarodajnych ćwiczeń treningu siłowego. Zapraszamy na zajęcia wszystkich mieszkańców Oławy, Brzegu i Jelcza-Laskowic. Trenerzy służą pomocą w rozpisaniu programu treningowego, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby. Chętnie podzielą się wiedzą z zakresu treningu, zarażą pasją do aktywnego i zdrowego trybu życia.

Już dziś możesz wybrać swojego TRENERA OSOBISTEGO, który w ramach abonamentu będzie monitorował Twoje postępy. Dzięki posiadanej wiedzy umożliwi Ci on pełne i efektywne uczestnictwo w sterowanej aktywności fizycznej, prowadzącej do nadania twojej sylwetce jak najbardziej proporcjonalnego wymiaru. W ramach tej usługi TRENER PERSONALNY uwzględniając stan twojego zdrowia, wytrenowania, typ budowy, podsiane przez Ciebie predyspozycje fizyczne, prowadzony styl życia, jak również osobiste upodobania ruchowe, dobierze jak najbardziej optymalne rozwiązania treningowe, zbliżające Cię do osiągnięcia obranego celu (np. wzrost masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa ogólnego stanu zdrowia).

Nie bez znaczenia jest również fakt, że w naszej siłowni znajdziesz wysokiej jakości sprzęt renomowanej firmy OLIMP sprawiający, że ćwiczenia na siłowni stają się prawdziwą przyjemnością.