Siłownia

Najlepsze Centrum sportów siłowych w powiecie oławskim zaprasza na siłownię mieszkańców Oławy, Brzegu i Jelcza Laskowic.

Na przestrzeni ostatnich dekad gwałtownie wzrosła popularność treningu siłowego, podobnie jak zapotrzebowanie na niego. Kluby fitness zaczynają przeznaczać coraz więcej miejsca i sprzętu na potrzeby treningu siłowego – poświęcają one coraz więcej uwagi zapewnieniu swoim klientom możliwości wykonywania ćwiczeń o charakterze siłowym. Wynika to m.in. stąd, że nagromadziła się wielka liczba wyników badań naukowych dokumentujących liczne korzyści zdrowotne u osób uczestniczących w tym rodzaju treningu. Informacje o pozytywnym wpływie takiej aktywności na zdrowie i kondycję człowieka w połączeniu z większą niż w jakimkolwiek innym sporcie możliwością modelowania sylwetki sprawiają, że trend ten będzie w najbliższym czasie się utrzymywał.

Stąd i my, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy szeroki asortyment specjalistycznego sprzętu do treningu siłowego (trenażery, sztangi, hantle). By sprostać oczekiwaniom osób zainteresowanych kulturystyką i treningiem siłowym – tak w wymiarze wyczynowym, jak i rekreacyjnym – wyposażyliśmy nasza siłownię w urządzenia renomowanej firmy OLIMP, cieszącej się szerokim uznaniem Klientów tak w Polsce, jak i na całym świecie.
Oferujemy również specjalną sekcję Cardio, dzięki której zwiększysz wytrzymałość serca, poprawisz wydolność oraz wydajność układu krążenia. W Twoje ręce oddajemy profesjonalne i innowacyjne urządzenia do wykonywania ćwiczeń wydolnościowych i wzmacniających, dzięki którym dodatkowo spalisz zbędny tłuszcz. Przyrządy posiadają system HRT (Heart Rate Turbulence), dzięki któremu na bieżąco możesz kontrolować swój puls oraz mierzyć spalone kalorie, a także przebyty dystans.

Zrobiliśmy wszystko, by uprzyjemnić Ci czas spędzony na siłowni!
W klimatyzowanej sali wyposażonej w profesjonalny sprzęt każdy wysiłek staje się prawdziwą przyjemnością!


Opinie o Siłowni:

Daniel, Brzeg
Po pracy chętnie odwiedzam Centrum Relax. Jestem amatorem w sportach siłowych ale tutaj mogę spokojnie popracować nad swoją sylwetką. Dobrze wyposażona siłownia i atmosfera sprzyjająca treningowi. Polecam


Wojtek, Oława
Wyluzowana atmosfera, profesjonalni i pomocni trenerzy, miła obsługa na recepcji, sprzęt siłowy pierwsza klasa! Szczerze polecam jeżeli ktoś chcę zrzucić parę kilogramów lub „wyrzeźbić” ciałko!


Michał, Brzeg
Jedna z najlepszych siłowni na jakiej byłem. Dużo sprzętu oraz odnowa biologiczna po treningu. Na recepcji można kupić suplementy w niskich cenach. To mi się podoba.