Solarium – Oława

Nasze solarium w Oławie cieszy słońcem przez cały rok!

Twoje samopoczucie i zdrowie zależy od światła, na którego nadmiar w okresie jesienno-zimowym nie możemy narzekać. W solarium Oława opalają nas te same promienie, co na słońcu – UVA i UVB – jednak tu są one dokładnie zmierzone. W przeciwieństwie do słońca, lampy solaryjne mają wyraźnie określoną moc i pasmo promieniowania. Mamy więc pewność, że opalamy się w kontrolowanych warunkach i tylko od nas zależy, jak te warunki wykorzystamy.

Korzyści z opalania w solarium są liczne. Pierwsza z nich to oczywiście posiadanie wspaniałej opalenizny przez cały rok, ale poza tym opalanie wpływa na syntezę niezbędnej do życia witaminy D3, spełniającej w naszym organizmie wiele kluczowych funkcji związanych z naszym zdrowiem, samopoczuciem i rozwojem.

Dzięki regularnemu i rozsądnemu korzystaniu z naszego solarium zapewnisz sobie pięknie opaloną i zdrową skórę, będącą powodem do dumy.

W naszym solarium, wyposażonym w sprzęt najwyżej jakości, zajmiemy się twoją opalenizną w sposób profesjonalny, dbając przy tym, by chwile tam spędzone upłynęły Ci w sposób przyjemny i relaksujący.

Razem z nami zapewnij sobie dobre samopoczucie i radość przez cały rok! Serdecznie zapraszamy do naszego solarium Oława!
Lampy 235W – 1,40 min. – tuba.

Opinie o Solarium:

Kamila z Oławy
Korzystałam z solarium w Centrum Relax niedawno i bez przesadnego lizusostwa mogę powiedzieć że to najlepsze solarium w mieście. Lampy nie są przesadnie mocne, nie ma się poczucia palenia skóry. Opalenizna długo utrzymuje się na skórze. Polecam osobom które tęsknią za słońcem.

Paulina, Brzeg
Solarium w Centrum Relax świetnie opala. Opalenizna jest bardzo naturalna i utrzymuje się na skórze bardzo długo. Czasami po treningu funduję sobie chwilę wyciszenia na solarium. A przy okazji poprawię nieco swoją opaleniznę Polecam Wszystkim jeszcze niezdecydowanym.