SPINNING®

Niezależnie od pory roku w CENTRUM RELAX zawsze panują doskonałe warunki do jazdy na rowerze stacjonarnym, w rytm dynamicznej muzyki pod dyktando instruktora. Dzięki świetnej atmosferze panującej na zajęciach oraz perfekcyjnie przygotowanym instruktorom pokonasz nawet najbardziej strome podjazdy.

SPINNINGR to zajęcia dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Nie ma tu miejsca na skomplikowane ruchy, każdy może sobie na nie pozwolić bez względu na płeć, stopień wytrenowania czy stan zdrowia. SPINNINGR to forma ruchu bezpieczna a zarazem bardzo intensywna. W czasie zajęć instruktor narzuca tempo i obciążenia stosując wizualizację słowną, np. podając opis trasy „wycieczki”. Zazwyczaj w drugiej części zajęć stosuje się ćwiczenia wzmacniające oraz stretching. Prowadzone są one w grupie i zawsze są inne. Wytyczona jest inna trasa, pobudza nas inna muzyka, to wszystko sprawia, że zajęcia nie stają się nudne.

Główne korzyści systematycznej jazdy na rowerach, to:
poprawa wytrzymałości i kondycji,
zredukowanie tkanki tłuszczowej,
pozbycie się zbędnych kilogramów,
zwiększenie wydolności układu krążenia i oddechowego,
wyrzeźbienie mięśni łydek, ud oraz pośladków.

Dołącz do naszego peletonu, a SPINNINGR stanie się dla Ciebie drogą do zdrowia i przyjemności wynikających z systematycznego wysiłku fizycznego.

Systematyczny SPINNINGR to utrata nie tylko ogromnej ilości kalorii, to także przygoda i świetny sposób na rozładowanie napięć i aktywny RELAKS.