CENTRUM RELAX  to również stacjonarny sklep z odżywkami, w którym prowadzimy sprzedaż odżywek i suplementów sportowych takich firm jak: Olimp, Nutrend, Scitec, UNS, Fitness Authority i inne. Jeśli czegoś nie ma na stanie zawsze można zamówić w recepcji. Zapewniamy atrakcyjne ceny i rabaty. Oprócz suplementów posiadamy również akcesoria sportowe do treningu, wodę oraz napoje izotoniczne i energetyczne.

Na miejscu przygotowujemy na życzenie shota wybranej odżywki przedtreningowej albo shake’a proteinowego, węglowodanowego (gainer lub vitargo) na mleku lub wodzie. Najlepsze odżywki i suplementy w Oławie!

bialko

Odżywki białkowe – w naszej ofercie posiadamy białka takich firm jak FA, Olimp, Scitec i inne o wyjątkowych smakach i atrakcyjnych cenach. Można również zakupić pojedyncze porcje białka z firmy Vitlma.

gainer

Gainery – główną firmą zaopatrującą nas w gainery jest Olimp (Gainerator, Profi Mass, Gain Bolic). Można również zakupić pojedyncze porcje gainera 30 firmy Vitalmax.

spalacze

Spalacze tłuszczu– w naszej ofercie posiadamy spalacze z przeznaczeniem tylko dla kobiet jak i preparaty dla wszystkich. Można zaopatrzyć się w pojedyncze blistry jak i cale opakowania.

witaminy

Witaminy– w dziale witamin znajdziesz kompleksy witamin takich firm jak Olimp, UNS, FA. Po za tym witaminy dedykowane kobietom, witaminy na włosy, bardzo dobrej jakości Omega 3, skoncentrowany czosnek w kapsułkach, witaminę C 1000, preparaty na stawy Collaregen (Olimp), Flexit (Nutrend), Joint Fix 2.0 (UNS). Po za tym jeszcze magnez w szotach; Chela Mag B6 Forte (Olimp), Magneslife (Nutrend).

batony

Batony – w ofercie posiadamy szeroki wybór batonów – węglowodanowe, białkowe i tzw. bulk – węglowodanowo-białkowe. A wśród nich: Matrix, LowCarb, Deluxe, OhYeah, Excelent, So Good Voltage i inne o bardzo różnorodnych smakach.

przedtreningowka.1jpg

Przedtreningówki – można u nas zaopatrzyć się w całe opakowania odżywek przedtreningowych jak i pojedyncze szoty na miejscu lub na wynos. Wśród nich są pompujące, pobudzające, wspomagające spalanie tłuszczy jak i mieszane, a również z dedykacją dla kobiet.