Proszę wybrać zajęcia, jakie Państwa interesują:

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
08.00 - 09.00CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski


Trening obwodowy08.20 - 09.20
Marta
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski


Gimnastyka wydolnościowa08.20 - 09.20
Marta
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski


Spalanie - brzuch, TABATA08.20 - 09.20
Marta
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski


Trening na gumach Tubing08.20 - 09.20
Marta
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski


Jędrna pupa08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00BASIC CROSS
tyg nieparzyste
09.30 - 10.30
Max Ziarkowski


SPINNING®10.00 - 11.00
Marta


CR PUMP10.00 - 11.00
Ania
10.00 - 11.00SPINNING®10.00 - 11.00
Marta


BODY BUILDING10.00 - 11.00
Ania
11.00 - 12.00Trening HIIT11.00 - 12.00
Ania


TRX trening11.00 - 12.00
Marta


CROSS CAMP
tygodnie nieparzyste!
11.30 - 12.30
Max Ziarkowski


TURBO SPALANIE12.00 - 13.00
Marek B.
Spalanie - brzuch, TABATA11.00 - 12.00
Ania


TRX trening11.00 - 12.00
Marta
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski


Spalanie - brzuch, TABATA17.00 - 17.55
Ania
CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski


Jędrna pupa17.00 - 17.55
Ania
CR PUMP16.00 - 16.55
Ania


CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski


Total Body Power17.00 - 18.00
Marek B.
CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski


CR PUMP17.00 - 18.00
Ania
CR PUMP
+ Tabata
16.00 - 16.59
Ania


CROSS CAMP
tyg parzyste!
16.15 - 17.15
Max Ziarkowski


Total Body Power17.00 - 18.00
Marek B.
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00SPINNING®18.00 - 18.55
Marta


FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj


BASIC CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski


Jędrna pupa19.00 - 19.55
Anna J


SPINNING®19.05 - 20.05
Marta


CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


Workout- trening całego ciała20.00 - 20.55
Anna J


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
SPINNING®18.00 - 18.55
Ola


CR PUMP18.00 - 18.55
Ania


TRX trening18.30 - 19.30
Marta


Trening HIIT19.00 - 20.00
Ania


SPINNING®19.05 - 20.05
Ola


CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


Pilates
+ zdrowy kręgosłup
20.00 - 20.55
Jola


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
SPINNING®18.00 - 18.55
Marta


FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj


BASIC CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski


Płaski brzuch
+ jędrna pupa
19.00 - 19.55
Ania M.


SPINNING®19.05 - 20.05
Marta


CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


Workout- trening całego ciała20.00 - 21.00
Anna J


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
SPINNING®18.00 - 18.55
Marta


Spalanie - brzuch, TABATA18.00 - 19.00
Ania


BASIC CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski


Workout- trening całego ciała
początkujący
19.00 - 20.00
Jola


SPINNING®19.05 - 20.05
Marta


CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


Płaski brzuch20.00 - 21.00
Anna J


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
SPINNING®18.00 - 18.55
Ola


FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj


TRX trening18.30 - 19.30
Marta


Płaski brzuch
+ jędrna pupa
19.00 - 19.55
Kasia


SPINNING®19.05 - 20.05
Ola


CROSS CAMP
tyg parzyste!
19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


Pilates
+ zdrowy kręgosłup
20.00 - 20.55
Jola


CROSS CAMP
tyg parzyste!
20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
09.00 - 10.00BASIC CROSS
tyg nieparzyste
09.30 - 10.30
Max Ziarkowski
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00BASIC CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski
BASIC CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski
BASIC CROSS18.30 - 19.25
Max Ziarkowski
19.00 - 20.00
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Sobota

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
18.00 - 19.00FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj
FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj
FUTURE WOMAN18.00 - 18.55
Marek Ferstaj
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Środa

Piątek

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
08.00 - 09.00Spalanie - brzuch, TABATA08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00Spalanie - brzuch, TABATA11.00 - 12.00
Ania
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00Spalanie - brzuch, TABATA17.00 - 17.55
Ania
18.00 - 19.00Spalanie - brzuch, TABATA18.00 - 19.00
Ania
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Niedziela

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
11.00 - 12.00Trening HIIT11.00 - 12.00
Ania
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00Trening HIIT19.00 - 20.00
Ania
Kliknij i sprawdź

Wtorek

Sobota

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
10.00 - 11.00SPINNING®10.00 - 11.00
Marta
SPINNING®10.00 - 11.00
Marta
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00SPINNING®18.00 - 18.55
Marta
SPINNING®18.00 - 18.55
Ola
SPINNING®18.00 - 18.55
Marta
SPINNING®18.00 - 18.55
Marta
SPINNING®18.00 - 18.55
Ola
19.00 - 20.00SPINNING®19.05 - 20.05
Marta
SPINNING®19.05 - 20.05
Ola
SPINNING®19.05 - 20.05
Marta
SPINNING®19.05 - 20.05
Marta
SPINNING®19.05 - 20.05
Ola
20.00 - 21.00
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
08.00 - 09.00Jędrna pupa08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00Jędrna pupa17.00 - 17.55
Ania
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00Jędrna pupa19.00 - 19.55
Anna J
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
12.00 - 13.00TURBO SPALANIE12.00 - 13.00
Marek B.
Kliknij i sprawdź

Sobota

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
19.00 - 20.00Płaski brzuch
+ jędrna pupa
19.00 - 19.55
Ania M.
Płaski brzuch
+ jędrna pupa
19.00 - 19.55
Kasia
20.00 - 21.00Płaski brzuch20.00 - 21.00
Anna J
Kliknij i sprawdź

Środa

Czwartek

Piątek

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
10.00 - 11.00BODY BUILDING10.00 - 11.00
Ania
Kliknij i sprawdź

Niedziela

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
19.00 - 20.00Workout- trening całego ciała
początkujący
19.00 - 20.00
Jola
20.00 - 21.00Workout- trening całego ciała20.00 - 20.55
Anna J
Workout- trening całego ciała20.00 - 21.00
Anna J
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Środa

Czwartek

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
10.00 - 11.00CR PUMP10.00 - 11.00
Ania
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00CR PUMP16.00 - 16.55
Ania
CR PUMP
+ Tabata
16.00 - 16.59
Ania
17.00 - 18.00CR PUMP17.00 - 18.00
Ania
18.00 - 19.00CR PUMP18.00 - 18.55
Ania
Kliknij i sprawdź

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
08.00 - 09.00Gimnastyka wydolnościowa08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00
Kliknij i sprawdź

Wtorek

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
20.00 - 21.00Pilates
+ zdrowy kręgosłup
20.00 - 20.55
Jola
Pilates
+ zdrowy kręgosłup
20.00 - 20.55
Jola
Kliknij i sprawdź

Wtorek

Piątek

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
11.00 - 12.00TRX trening11.00 - 12.00
Marta
TRX trening11.00 - 12.00
Marta
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00TRX trening18.30 - 19.30
Marta
TRX trening18.30 - 19.30
Marta
19.00 - 20.00
Kliknij i sprawdź

Wtorek

Piątek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
17.00 - 18.00Total Body Power17.00 - 18.00
Marek B.
Total Body Power17.00 - 18.00
Marek B.
Kliknij i sprawdź

Środa

Piątek

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
08.00 - 09.00Trening na gumach Tubing08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00
Kliknij i sprawdź

Czwartek

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
08.00 - 09.00CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski
CROSS CAMP08.10 - 09.10
Max Ziarkowski
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00CROSS CAMP
tygodnie nieparzyste!
11.30 - 12.30
Max Ziarkowski
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski
CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski
CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski
CROSS CAMP16.15 - 17.15
Max Ziarkowski
CROSS CAMP
tyg parzyste!
16.15 - 17.15
Max Ziarkowski
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
CROSS CAMP19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


CROSS CAMP20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
CROSS CAMP
tyg parzyste!
19.30 - 20.25
Max Ziarkowski


CROSS CAMP
tyg parzyste!
20.30 - 21.25
Max Ziarkowski
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
Kliknij i sprawdź
PONIEDZIAłEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIąTEKSOBOTANIEDZIELA
08.00 - 09.00Trening obwodowy08.20 - 09.20
Marta
09.00 - 10.00
Kliknij i sprawdź

Poniedziałek