• RODO

  Szanowni klienci w związku z RODO na recepcji leży zgoda, którą prosimy podpisywać :) jej treść to :

  Administratorem podanych danych osobowych jest F.H.U Roman Wójcik z siedziba we Wrocławiu, ul. Krzywoustego 320, 51-312 Wrocław, NIP: 895 000 67 60; REGON: 930055076 (dalej jako Centrum Relax). Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (dalej jako „Ustawa”) w celu wskazanym w danej zgodzie przez okres do jej wycofania. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i sprostowania oraz – w zakresie wynikającym z przepisów – do usunięcia, ograniczenia przetwarzania wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla przetwarzania danych (GIODO). Każda zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych. Dane kontaktowe do Administratora Bezpieczeństwa Informacji: kontakt@centrum-relax.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Relax w celach marketingowych zgodnie z Ustawą.

  Wyrażam zgodę na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (w tym telefonu) i automatycznych systemów wywołujących w celach marketingu bezpośredniego Centrum Relax oraz podmiotów współpracujących zgodnie z art. 172 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego z dnia 16 lipca 2004 r.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Relax moich danych osobowych podanych w formularzu, w celach marketingowych podmiotów współpracujących z Centrum Relax, oferujących produkty i usługi sportowo-rekreacyjne, suplementacyjne, szkoleniowe, multimedialne, technologiczne, serwisowe.

  Podpis powoduje moją dobrowolną akceptację wszystkich powyższych zgód

Zostaw komentarz

Usuń odpowiedź