Trenerka personalna, instruktorka fitness, Zumba Fitness, masażystka i pedagog. W 2006 r. zdobyła swoje pierwsze, państwowe uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej. Uczennica międzynarodowej szkoły IFAA, w której uzyskała tytuł Instruktora Zajęć Grupowych.

Jest absolwentką szkoły Trenerów Personalnych – Kuźni Trenerów, certyfikowanym Trenerem Personalnym PFI PERSONAL TRAINER. Pasjonatka form mentalnych, joginka, fanka metody J.Pilatesa, masażystka po kursach Centrum Fizjoterapii Trigger. Ceni życie w zgodzie z naturą, dietoterapię opartą na zdrowej żywności, eko—produktach i bez zbędnych farmaceutyków.

Zakochana w Zumbie oraz cięższych zabawach jak kettlebells i dwubój siłowy. Wulkan energii który sprawi, że reszta Twojego dnia będzie wyjątkowo udana, a uśmiech nie zniknie z Twojej twarzy. Wieloletnie doświadczenie plus znajomość różnorodnych form pracy z ciałem-to dwa czynniki sprawiające, że Nalia podchodzi do klienta w sposób holistyczny oraz z powodzeniem pracuje z tak wymagającymi grupami jak kobiety w ciąży i seniorzy.