• Siłownia

  Siłownia

  Siłownia

  Najlepsze Centrum sportów siłowych w powiecie oławskim zaprasza na siłownię mieszkańców Oławy, Brzegu i Jelcza Laskowic.

  Na przestrzeni ostatnich dekad gwałtownie wzrosła popularność treningu siłowego, podobnie jak zapotrzebowanie na niego. Kluby fitness zaczynają przeznaczać coraz więcej miejsca i sprzętu na potrzeby treningu siłowego - poświęcają one coraz więcej uwagi zapewnieniu swoim klientom możliwości wykonywania ćwiczeń o charakterze siłowym. Wynika to m.in. stąd, że nagromadziła się wielka liczba wyników badań naukowych dokumentujących liczne korzyści zdrowotne u osób uczestniczących w tym rodzaju treningu. Informacje o pozytywnym wpływie takiej aktywności na zdrowie i kondycję człowieka w połączeniu z większą niż w jakimkolwiek innym sporcie możliwością modelowania sylwetki sprawiają, że trend ten będzie w najbliższym czasie się utrzymywał.

  Stąd i my, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy szeroki asortyment specjalistycznego sprzętu do treningu siłowego (trenażery, sztangi, hantle). By sprostać oczekiwaniom osób zainteresowanych kulturystyką i treningiem siłowym - tak w wymiarze wyczynowym, jak i rekreacyjnym - wyposażyliśmy nasza siłownię w urządzenia renomowanej firmy OLIMP, cieszącej się szerokim uznaniem Klientów tak w Polsce, jak i na całym świecie.
  Oferujemy również specjalną sekcję Cardio, dzięki której zwiększysz wytrzymałość serca, poprawisz wydolność oraz wydajność układu krążenia. W Twoje ręce oddajemy profesjonalne i innowacyjne urządzenia do wykonywania ćwiczeń wydolnościowych i wzmacniających, dzięki którym dodatkowo spalisz zbędny tłuszcz. Przyrządy posiadają system HRT (Heart Rate Turbulence), dzięki któremu na bieżąco możesz kontrolować swój puls oraz mierzyć spalone kalorie, a także przebyty dystans.

  Zrobiliśmy wszystko, by uprzyjemnić Ci czas spędzony na siłowni!
  W klimatyzowanej sali wyposażonej w profesjonalny sprzęt każdy wysiłek staje się prawdziwą przyjemnością!

  Opinie o Siłowni:

  Daniel, Brzeg
  Po pracy chętnie odwiedzam Centrum Relax. Jestem amatorem w sportach siłowych ale tutaj mogę spokojnie popracować nad swoją sylwetką. Dobrze wyposażona siłownia i atmosfera sprzyjająca treningowi. Polecam

  Wojtek, Oława
  Wyluzowana atmosfera, profesjonalni i pomocni trenerzy, miła obsługa na recepcji, sprzęt siłowy pierwsza klasa! Szczerze polecam jeżeli ktoś chcę zrzucić parę kilogramów lub "wyrzeźbić" ciałko!

  Michał, Brzeg
  Jedna z najlepszych siłowni na jakiej byłem. Dużo sprzętu oraz odnowa biologiczna po treningu. Na recepcji można kupić suplementy w niskich cenach. To mi się podoba.

 • Trener personalny

  Trener personalny

  O treningu

  Trening personalny to współpraca i kooperacja trenera z podopiecznym. Pod okiem trenera personalnego, którego zadaniem  jest przygotowanie rozpisanego planu treningowego według wymagań i potrzeb ćwiczącego poprawisz możliwości swojego organizmu. Trener personalny Oława ustala również plan dietetyczny i kontroluje ćwiczącego cały czas podczas trwania treningu. To gwarantuje utrzymanie właściwej intensywności treningu oraz zachowanie bezpieczeństwa i uniknięcie kontuzji czy urazu. Trening pod okiem trenera osobistego jest spersonalizowany, a przez to bardziej efektywny.

  Oferta treningu osobistego skierowana jest zarówno do kobiet jak i do mężczyzn, niezależnie od grupy wiekowej. Pozwoli on osiągnąć efekty w dużo krótszym czasie niż samodzielny trening.

  Korzyści płynące z treningu

  • plan treningowy ułożony specjalnie dla Ciebie przez Twojego indywidualnego trenera
  • trener indywidualny czuwa nad poprawnością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń
  • trener wspiera Cię i motywuje przez co łatwiej pokonasz swoje słabości i będziesz widział efekty swojej pracy,
  • trener dba o poprawność Twojej diety,
  • dzięki wsparciu trenera plan treningowy zostanie poprawnie i efektywnie zrealizowany,
  • masz zapewnione bezpieczeństwo i wsparcie podczas ćwiczeń,
  • trening nie jest monotonny,
  • trener osobisty zmotywuję Cię do działania.
 • Konsultacje żywieniowe Dietetyk

  Konsultacje żywieniowe Dietetyk

  Konsultacje dietetyczne

  Centrum Relax zaprasza do konsultacji żywieniowych z naszym dietetykiem w Oławie. Nasz dyplomowany dietetyk przeprowadzi z Wami wywiad oraz kompleksowe badanie dietetyczne, w skład którego wchodzi m.in: sprawdzenie poziomu tkanki tłuszczowej, sprawdzenie wagi kości, ustalenie wieku metabolicznego i wiele innych składowych. Po takim badaniu Nasz Dietetyk Oława dobierze dla Ciebie indywidualne codzienne menu, tak aby pomóc Ci wrócić do idealnej wagi. Jeżeli masz wątpliwości to umów się z nami na spotkanie. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach odnośnie wymarzonej sylwetki i doradzimy co warto zrobić aby ją osiągnąć.

  Cennik

  • Pojedyncza konsultacja cena
   PLN 80
  • Konsultacje kontrolne cena
   PLN 50
  • Pakiet, który zawiera trzy spotkania wraz z jadłospisem i kompleksową opieką dietetyczną przez 4 tygodnie. (Wywiad żywieniowy + indywidualny jadłospis + wizyta kontrolna) cena
   PLN 150

  Opinie o Dietetyku:

  Mariusz, Oława

  Idealnie dobrana dieta w połączeniu z planem treningowym już w ciągu miesiąca przełożyła się na efekty w postaci utraty zbędnych kilogramów. Osobom z Oławy i okolic szczerze polecam skorzystanie z usług dietetyka Centrum Relax.

  Alina, Oława

  Jak dietetyk w Oławie to tylko w Centrum Relax. Miałam duże wątpliwości i obawy co do skuteczności diety odchudzającej. A w swoim życiu stosowałam już niejedną. W Relaxie Dietetyk przedstawił mi pełny plan żywieniowy i przekonał do wdrożenia w życie aktywności fizycznej. Do zaleceń stosuję się już 3 miesiące, a efekty bardzo miło mnie zaskoczyły. Dietetyka polecam wszystkim mieszkańcom Oławy!

  • Max Ziarkowski

   Max Ziarkowski

   Nie narzekaj, gdy jest Ci ciężko bo podążasz drogą na szczyt

   Trener personalny, instruktor kulturystyki i ćwiczeń siłowych oraz specjalista do spraw żywienia w Centrum Relax. Prowadzi zajęcia Cross Camp, oraz Mobility.

   Znajdź mnie na FACEBOOKU !

   Informacje
   Zachęcam do skorzystania z oferty treningów personalnych i porad z zakresu treningu, żywienia i zdrowego stylu życia.

   12351337_933669680047335_793867205_o

   Opis
   Mgr Maksymilian Ziarkowski- wykwalifikowany specjalista do spraw żywienia, treningu motorycznego, siłowego i kulturystyki. Absolwent Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie o specjalizacjach Fitness, Menadżer- instruktor (kulturystyka, piłka siatkowa, body pump). Doświadczony instruktor, trener personalny i dietetyk w oławskim klubie CENTRUM RELAX. Uczestnik i medalista ogólnopolskich zawodów sportów sylwetkowych w kategorii kulturystyka klasyczna (złoty medal w Fa Challenege Debiuty Opole 2014). Uczestnik szkoleń i warsztatów poświęconych zdrowiu, aktywności fizycznej i dietetyki. Posiada uprawnienia doradcy żywieniowego, specjalizuje się odżywianiem osób aktywnych również z problemami zdrowotnymi (tarczyca, zespół jelita nadwrażliwego, cukrzyca, wątroba itp).

   Prowadzone treningi personalne:

   -Mobility (polepszające zakresy ruchów w stawach, gibkość i przeciwdziałające urazom oraz bólom. Nauka poprawnych wzorców ruchowych)
   -Kulturystyczne (rozbudowa muskulatury, rzeźbienie ciała)
   -Odchudzające (spalanie tkanki tłuszczowej, wysmuklanie i ujędrnianie sylwetki)
   -Crossfit (wytrzymałościowo-siłowe ćwiczenia o charakterze funkcjonalnym)
   -Prozdrowotne (polepszenie pracy układu oddechowego, krwionośnego, zwiększenie zakresu ruchu w stawach, lepsze samopoczucie i efektywne spalanie kalorii).
   -Senior (Zajęcia dla osób starszych).
   -Dobry Start (Zajęcia dla początkujących na siłowni).

   Posiada wszechstronne kwalifikacje trenerskie, m.in.

   -Ćwiczenia ruchomości stawów (joint mobility) poprawiające sprawność i zmniejszające ból, wykonanie ćwiczeń mobilizujących stawy (joint mobility drills), wprowadzenie do ćwiczeń podstawowych (basic drills)
   -Zastosowanie i podstawy teoretyczne rozmaitych narzędzi poprawiających mobilność (mobility tools): Blackroll, – praca z piłką spustową (triggerball), użycie floss bands, praca z wykorzystaniem power bands
   -Podstawowy stretching kinezjologiczny,
   -Ćwiczenia mobilności zwiększające siłę maksymalną

   -Techniczny trening podstawowych wzorców ruchowych, takich jak przysiad, pompki itp. i skuteczna praca stawów dla poprawy „9 ruchów podstawowych – 9 Fundamental Movements”
   -Podstawy „Reactive Neuromuscular Training”


   Oferta:
   -przeprowadzenie wywiadu z klientem, –
   analiza aktualnych możliwości i stanu fizycznego,
   -realne określenie celów,
   -opracowanie indywidualnego planu treningowego,
   -porady żywieniowe,
   -kontrola postępów,
   -pełna opieka i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń,
   -edukacja i nauka technik treningowych,
   -motywacja,
   -miła atmosfera współpracy

   Stawiaj na specjalistów, bądź aktywny i ciesz się życiem !

   Wykształcenie:
   Licencjat: Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie kierunek Wychowanie Fizyczne Specjalizacja Menadżer-instruktor.
   Magister: wrocławska Akademia Wychowania Fizycznego kierunek Wychowanie Fizyczne specjalizacja Fitness.
   Instruktor kulturystyki i sportów siłowych – Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie Wrocław
   Trener Personalny i dietetyk- Centrum kursów i szkoleń Futurebody Wrocław

   Zainteresowania i pasje: rodzina, kulturystyka, polityka,historia, podróże.

   Motto:”Nie narzekaj, gdy jest Ci ciężko bo podążasz drogą na szczyt”

   Tel: 535 111 947

   11258761_1629779167257260_322097179_o10720301_10204938251366187_1686100131_o

   Napisz do mnie : max.ziarkowski@mail.com

   Mój profil na Facebooku- zapraszam

 • STRETCHING

  STRETCHINGJogalates to połączenie jogi z pilatesem. Joga jest znana z pozytywnego wpływu na siłę, gibkość oraz stan umysłu. Natomiast pilates ma za zadanie wzmocnić mięśnie głębokie w okolicach brzucha. Obydwa rodzaje ćwiczeń kładą nacisk na odpowiednią postawę, właściwe oddychanie i prawidłowe, medytacyjne nastawienie psychiczne. Zwolennicy yogalates przekonują, że podobieństwa między jogą i pilatesem sprawiają, że połączenie tych technik jest bardzo naturalne. Wykonywanie różnych ćwiczeń pomaga angażować główne grupy mięśni, a trening yogalates jest bardziej efektywny w gubieniu zbędnych kilogramów niż sama joga lub pilates.Nie trzeba być szczególnie wysportowanym lub gibkim, by rozpocząć trening. Jeśli zdecydujesz się na yogalates, pamiętaj, że od sposobu wykonania ćwiczeń ważniejsze jest nastawienie psychiczne. Ćwiczenia fizyczne pomogą utrzymać ciało w dobrej kondycji i schudnąć, ale bardziej istotne jest wyciszenie organizmu. Na zajęcia Yogalatesu zapraszamy serdecznie mieszkańców Oławy, Brzegu oraz Jelcza-Laskowic.
  • Anna J

   Anna J

   Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii
   o specjalizacji rekreacja ruchowa, instruktorka fitness. Miłośniczka szeroko pojętej aktywności ruchowej.

   Od nart, poprzez ćwiczenia siłowe, fitness, gry zespołowe, aż po windsurfing. Pasjonatka biegania, uczestniczka programu ITMZM. Zwolenniczka zdrowego stylu życia, nie tylko poprzez aktywność, lecz
   także od „kuchni”.

   Masz ochotę zmienić coś w swoim życiu, oderwać się od rzeczywistości? Zadbać o zdrowie, lepsza formę? A może po prostu schudnąć? Nie wiesz co zrobić? Zapraszam na nasze zajęcia, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

   „Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku…”

 • Spalanie – brzuch, TABATA

  Trening Tabata trwa tylko cztery minuty. Ćwiczymy przez 20 sekund i przez 10 odpoczywamy. W ciągu 20 sekund robimy tyle powtórzeń jednego ćwiczenia, ile tylko jesteśmy w stanie. Im szybciej, tym lepiej. To skuteczny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej i podkręcenie metabolizmu.Metoda dr. Tabaty pozwala spalić nawet trzykrotnie więcej tłuszczu w porównaniu do tradycyjnych ćwiczeń aerobowych. Taki efekt uzyskujemy poprzez utrzymujący się po zakończonym treningu podwyższony metabolizm kwasów tłuszczowych. Może to trwać nawet kilkanaście godzin. Dzięki temu tkanka tłuszczowa spalana jest szybciej, mimo że nie wykonujemy już ćwiczeń.
  • Marta

   Marta

   Marta Okniańska, 28 lat.Doświadczona instruktorka Spinning i Sztang.
   Zapraszam każdego, kto chce zacząć zmieniać siebie, na zajęcia, które to
   umożliwią.

   Nie wystarczy zapłacić za karnet, nie wystarczy sama dieta, bo
   żeby osiągnąć sukces POTRZEBNY JEST SPORT. Uczęszczając na zajęcia do mnie oraz do innych instruktorów możesz wypracować sobie wymarzoną sylwetkę – nie tylko zgubisz zbędne kilogramy, ale również pięknie wymodelujesz swoje ciało. Wystarczy troszkę samozaparcia oraz gotowość do podjęcia pracy nad samym sobą. My Ci w tym pomożemy – trenując pod naszą opieką możesz uczynić swoje ciało pięknym!

 • Solarium

  Solarium

  Solarium - Oława

  Nasze solarium w Oławie cieszy słońcem przez cały rok!

  Twoje samopoczucie i zdrowie zależy od światła, na którego nadmiar w okresie jesienno-zimowym nie możemy narzekać. W solarium Oława opalają nas te same promienie, co na słońcu - UVA i UVB - jednak tu są one dokładnie zmierzone. W przeciwieństwie do słońca, lampy solaryjne mają wyraźnie określoną moc i pasmo promieniowania. Mamy więc pewność, że opalamy się w kontrolowanych warunkach i tylko od nas zależy, jak te warunki wykorzystamy.

  Korzyści z opalania w solarium są liczne. Pierwsza z nich to oczywiście posiadanie wspaniałej opalenizny przez cały rok, ale poza tym opalanie wpływa na syntezę niezbędnej do życia witaminy D3, spełniającej w naszym organizmie wiele kluczowych funkcji związanych z naszym zdrowiem, samopoczuciem i rozwojem.

  Dzięki regularnemu i rozsądnemu korzystaniu z naszego solarium zapewnisz sobie pięknie opaloną i zdrową skórę, będącą powodem do dumy.

  W naszym solarium, wyposażonym w sprzęt najwyżej jakości, zajmiemy się twoją opalenizną w sposób profesjonalny, dbając przy tym, by chwile tam spędzone upłynęły Ci w sposób przyjemny i relaksujący.

  Razem z nami zapewnij sobie dobre samopoczucie i radość przez cały rok! Serdecznie zapraszamy do naszego solarium Oława!
  Lampy 235W - 1,40 min. - tuba.

  Opinie o Solarium:

  Kamila z Oławy
  Korzystałam z solarium w Centrum Relax niedawno i bez przesadnego lizusostwa mogę powiedzieć że to najlepsze solarium w mieście. Lampy nie są przesadnie mocne, nie ma się poczucia palenia skóry. Opalenizna długo utrzymuje się na skórze. Polecam osobom które tęsknią za słońcem.

  Paulina, Brzeg
  Solarium w Centrum Relax świetnie opala. Opalenizna jest bardzo naturalna i utrzymuje się na skórze bardzo długo. Czasami po treningu funduję sobie chwilę wyciszenia na solarium. A przy okazji poprawię nieco swoją opaleniznę Polecam Wszystkim jeszcze niezdecydowanym.

 • SPINNING®

  SPINNING®

  SPINNING®

  Niezależnie od pory roku w CENTRUM RELAX zawsze panują doskonałe warunki do jazdy na rowerze stacjonarnym, w rytm dynamicznej muzyki pod dyktando instruktora. Dzięki świetnej atmosferze panującej na zajęciach oraz perfekcyjnie przygotowanym instruktorom pokonasz nawet najbardziej strome podjazdy.

  SPINNINGR to zajęcia dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Nie ma tu miejsca na skomplikowane ruchy, każdy może sobie na nie pozwolić bez względu na płeć, stopień wytrenowania czy stan zdrowia. SPINNINGR to forma ruchu bezpieczna a zarazem bardzo intensywna. W czasie zajęć instruktor narzuca tempo i obciążenia stosując wizualizację słowną, np. podając opis trasy "wycieczki". Zazwyczaj w drugiej części zajęć stosuje się ćwiczenia wzmacniające oraz stretching. Prowadzone są one w grupie i zawsze są inne. Wytyczona jest inna trasa, pobudza nas inna muzyka, to wszystko sprawia, że zajęcia nie stają się nudne.

  Główne korzyści systematycznej jazdy na rowerach, to:
  poprawa wytrzymałości i kondycji,
  zredukowanie tkanki tłuszczowej,
  pozbycie się zbędnych kilogramów,
  zwiększenie wydolności układu krążenia i oddechowego,
  wyrzeźbienie mięśni łydek, ud oraz pośladków.

  Dołącz do naszego peletonu, a SPINNINGR stanie się dla Ciebie drogą do zdrowia i przyjemności wynikających z systematycznego wysiłku fizycznego.

  Systematyczny SPINNINGR to utrata nie tylko ogromnej ilości kalorii, to także przygoda i świetny sposób na rozładowanie napięć i aktywny RELAKS.

  • Marta

   Marta

   Marta Okniańska, 28 lat.Doświadczona instruktorka Spinning i Sztang.
   Zapraszam każdego, kto chce zacząć zmieniać siebie, na zajęcia, które to
   umożliwią.

   Nie wystarczy zapłacić za karnet, nie wystarczy sama dieta, bo
   żeby osiągnąć sukces POTRZEBNY JEST SPORT. Uczęszczając na zajęcia do mnie oraz do innych instruktorów możesz wypracować sobie wymarzoną sylwetkę – nie tylko zgubisz zbędne kilogramy, ale również pięknie wymodelujesz swoje ciało. Wystarczy troszkę samozaparcia oraz gotowość do podjęcia pracy nad samym sobą. My Ci w tym pomożemy – trenując pod naszą opieką możesz uczynić swoje ciało pięknym!

 • CROSS CAMP

  CROSS CAMP

  CrossFit Oława

  Crossfit jest dla każdego - wbrew wielu nieprawdziwym opiniom. Nie trzeba mieć siły, kondycji ani wytrzymałości aby zacząć swoją przygodę z Crossit - właśnie po to ćwiczymy zgodnie z zasadami Crossfit, aby nasz organizm zaczął te cechy posiadać. Crossfit nie jest też trudny - każd18471282_1370846522996313_628594798_ne ćwiczenie jest dostosowywane do możliwości ćwiczącego, obciążenia są zawsze dobierane indywidualnie. I sprawa najważniejsza - zajęcia Crossfit zawsze odbywają się pod pełnym nadzorem certyfikowanego trenera, a grupy są niewielkie aby mógł mieć on możliwość pomocy wszystkim ćwiczącym. Oczywiście każda forma ćwiczeń, aby przyniosła wymierne efekty, wymaga regularności. Dlatego w CrossFit najpopularniejsze jest ćwiczenie w grupach - wzajemna motywacja, budowanie społeczności, wzajemny doping powodują, że znacznie łatwiej jest namówić samego siebie do regularnych ćwiczeń.CrossCamp gwarantuje, że trenerzy, programy treningowe, warunki lokalowe itd. spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, a wszystko odbywa się zgodnie z zasadami opracowanymi specjalnie dla Crossfit.W CrossFit liczy się także społeczność - atmosfera w box'ie jest zawsze doskonała, motywująca, uprzejma. Nowicjusze ćwiczą z doświadczonymi zawodnikami i jedyne, czego mogą się po nich spodziewać, to chęć pomocy, wytłumaczenia, motywacji. Są tu osoby doświadczone, otwarte i zawsze chętne do pomocy. Uwielbiają crossfit i z przyjemnością witają nowych fanów tej dyscypliny - zawsze możecie liczyć na ich wsparcie podczas ćwiczeń.cross-fit-olawa   
  • Max Ziarkowski

   Max Ziarkowski

   Nie narzekaj, gdy jest Ci ciężko bo podążasz drogą na szczyt

   Trener personalny, instruktor kulturystyki i ćwiczeń siłowych oraz specjalista do spraw żywienia w Centrum Relax. Prowadzi zajęcia Cross Camp, oraz Mobility.

   Znajdź mnie na FACEBOOKU !

   Informacje
   Zachęcam do skorzystania z oferty treningów personalnych i porad z zakresu treningu, żywienia i zdrowego stylu życia.

   12351337_933669680047335_793867205_o

   Opis
   Mgr Maksymilian Ziarkowski- wykwalifikowany specjalista do spraw żywienia, treningu motorycznego, siłowego i kulturystyki. Absolwent Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie o specjalizacjach Fitness, Menadżer- instruktor (kulturystyka, piłka siatkowa, body pump). Doświadczony instruktor, trener personalny i dietetyk w oławskim klubie CENTRUM RELAX. Uczestnik i medalista ogólnopolskich zawodów sportów sylwetkowych w kategorii kulturystyka klasyczna (złoty medal w Fa Challenege Debiuty Opole 2014). Uczestnik szkoleń i warsztatów poświęconych zdrowiu, aktywności fizycznej i dietetyki. Posiada uprawnienia doradcy żywieniowego, specjalizuje się odżywianiem osób aktywnych również z problemami zdrowotnymi (tarczyca, zespół jelita nadwrażliwego, cukrzyca, wątroba itp).

   Prowadzone treningi personalne:

   -Mobility (polepszające zakresy ruchów w stawach, gibkość i przeciwdziałające urazom oraz bólom. Nauka poprawnych wzorców ruchowych)
   -Kulturystyczne (rozbudowa muskulatury, rzeźbienie ciała)
   -Odchudzające (spalanie tkanki tłuszczowej, wysmuklanie i ujędrnianie sylwetki)
   -Crossfit (wytrzymałościowo-siłowe ćwiczenia o charakterze funkcjonalnym)
   -Prozdrowotne (polepszenie pracy układu oddechowego, krwionośnego, zwiększenie zakresu ruchu w stawach, lepsze samopoczucie i efektywne spalanie kalorii).
   -Senior (Zajęcia dla osób starszych).
   -Dobry Start (Zajęcia dla początkujących na siłowni).

   Posiada wszechstronne kwalifikacje trenerskie, m.in.

   -Ćwiczenia ruchomości stawów (joint mobility) poprawiające sprawność i zmniejszające ból, wykonanie ćwiczeń mobilizujących stawy (joint mobility drills), wprowadzenie do ćwiczeń podstawowych (basic drills)
   -Zastosowanie i podstawy teoretyczne rozmaitych narzędzi poprawiających mobilność (mobility tools): Blackroll, – praca z piłką spustową (triggerball), użycie floss bands, praca z wykorzystaniem power bands
   -Podstawowy stretching kinezjologiczny,
   -Ćwiczenia mobilności zwiększające siłę maksymalną

   -Techniczny trening podstawowych wzorców ruchowych, takich jak przysiad, pompki itp. i skuteczna praca stawów dla poprawy „9 ruchów podstawowych – 9 Fundamental Movements”
   -Podstawy „Reactive Neuromuscular Training”


   Oferta:
   -przeprowadzenie wywiadu z klientem, –
   analiza aktualnych możliwości i stanu fizycznego,
   -realne określenie celów,
   -opracowanie indywidualnego planu treningowego,
   -porady żywieniowe,
   -kontrola postępów,
   -pełna opieka i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń,
   -edukacja i nauka technik treningowych,
   -motywacja,
   -miła atmosfera współpracy

   Stawiaj na specjalistów, bądź aktywny i ciesz się życiem !

   Wykształcenie:
   Licencjat: Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie kierunek Wychowanie Fizyczne Specjalizacja Menadżer-instruktor.
   Magister: wrocławska Akademia Wychowania Fizycznego kierunek Wychowanie Fizyczne specjalizacja Fitness.
   Instruktor kulturystyki i sportów siłowych – Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie Wrocław
   Trener Personalny i dietetyk- Centrum kursów i szkoleń Futurebody Wrocław

   Zainteresowania i pasje: rodzina, kulturystyka, polityka,historia, podróże.

   Motto:”Nie narzekaj, gdy jest Ci ciężko bo podążasz drogą na szczyt”

   Tel: 535 111 947

   11258761_1629779167257260_322097179_o10720301_10204938251366187_1686100131_o

   Napisz do mnie : max.ziarkowski@mail.com

   Mój profil na Facebooku- zapraszam

 • Trening obwodowy

  Trening obwodowy

  Trening obwodowy

  Założenie jest dość proste: wykonujesz ćwiczenie, jedną serię, po której od razu przechodzisz do kolejnego ćwiczenia. Warunkiem jest to, by następujące po sobie ćwiczenia nie angażowały tej samej głównej grupy mięśniowej. Ten rodzaj treningu pozwala mięśniom na odpoczynek, gdy wykonuje się ćwiczenia angażujące inne mięśnie. Intensywność całego treningu jest wystarczająco wysoka, by uzyskać korzyści zbliżone do treningu cardio. Dzięki temu wyeliminowana zostaje potrzeba spędzenia dodatkowego czasu na maszynach cardio – tym samym mamy ugotowane dwie pieczenie na jednym ogniu.

  • Anna J

   Anna J

   Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii
   o specjalizacji rekreacja ruchowa, instruktorka fitness. Miłośniczka szeroko pojętej aktywności ruchowej.

   Od nart, poprzez ćwiczenia siłowe, fitness, gry zespołowe, aż po windsurfing. Pasjonatka biegania, uczestniczka programu ITMZM. Zwolenniczka zdrowego stylu życia, nie tylko poprzez aktywność, lecz
   także od „kuchni”.

   Masz ochotę zmienić coś w swoim życiu, oderwać się od rzeczywistości? Zadbać o zdrowie, lepsza formę? A może po prostu schudnąć? Nie wiesz co zrobić? Zapraszam na nasze zajęcia, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

   „Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku…”