• Seniorze, bądź aktywny!

  Seniorze, bądź aktywny!

  Tylko teraz, Seniorze 50+ dajemy Ci możliwość korzystania z zajęć aerobowych dostosowanych do Twoich potrzeb, siłownię, salę do cardio i czujne oko trenera. Pierwszy karnet w cenie 79zł*
  * karnet obowiązuje w godzinach od 8:00 do 15:00

  Aktywność ruchowa ma pozytywny wpływ na organizm człowieka. Powinien o tym pamiętać każdy, zwłaszcza senior. Aktywny styl życia to recepta na zachowanie zdrowia.
  Ruch, czyli witajcie endorfiny!
  Codzienna dawka ruchu zapobiega zmianom zwyrodnieniowym, uelastycznia więzadła oraz ścięgna, gwarantując ruchomość stawów oraz ma korzystne działanie na pracę narządów wewnętrznych organizmu.
  Z myślą o potrzebach oraz możliwościach tego niezwykłego wieku proponujemy Państwu uczestnictwo w zajęciach Aktywność = Młodość. Jeżeli chcesz zachować sprawność fizyczną, dzięki naszym ćwiczeniom jeszcze długo będziesz cieszyć się zdrowiem i wspaniałą kondycją.

  Tylko teraz, Seniorze 50+ dajemy Ci możliwość korzystania z zajęć aerobowych dostosowanych do Twoich potrzeb, siłownię, salę do cardio i czujne oko trenera pierwszy karnet w cenie 79zł*
  * karnet obowiązuje w godzinach od 8:00 do 15:00

  Zapisy w klubie Centrum Relax od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku lub pod numerem telefonu 71 318 28 99 i 71 735 18 60 lub e-mail: kontakt@centrum-relax.com (prosimy podać wiek, płeć, imię i nazwisko)

Zostaw komentarz

Usuń odpowiedź