• Zawody CROSS CAMP

  Zawody CROSS CAMP

  Serdecznie zapraszamy już 06 czerwca 2015r w Oławskim Centrum Relax wszyscy będą mieli szansę zmierzyć się ze sobą podczas zawodów CROSS CAMP zorganizowanych przez Centrum Relax.

  Zawody będą przeprowadzone w w kategoriach indywidualnych z podziałem na kobiety i mężczyzn, oraz drużynowe (zespoły 4 osobowe). W zawodach może wystartować każdy, nawet osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem. Na wszystkich uczestników czekają dokładnie takie same konkurencje, jedynie poziom trudności czy obciążenia będą dostosowane do możliwości zawodnika. Maksymalna liczba zawodników mogąca wziąć udział to 40osób.
  Regulamin Zawodów CROSS CAMP

  1. Organizator: klub Centrum Relax.

  2. Czas i miejsce: 06 czerwca 2015 o godzinie 10:00 w klubie Centrum Relax, ul. Lipowa 1k,
  55-200 Oława

  3. Zgłoszenia: Zapisy są przyjmowane do 31 maja (zgłoszenia po tym terminie będą objęte podwójną opłatą) w klubie Centrum Relax od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku lub pod numerem telefonu 71 318 28 99 i 71 735 18 60 lub e-mail: kontakt@centrum-relax.com (podać wiek, imię i nazwisko).

  4. Zasady uczestnictwa: Uczestnikami mogą być wszyscy, którzy wcześniej zapisali się na listę uczestników. W zawodach mogą uczestniczyć osoby mające ukończone 16 lat, osoby niepełnoletnie mogą startować tylko i wyłącznie za zgodą opiekuna prawnego. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność.
  Zgłoszenie uczestnictwa w zawodach jest jednoznaczne z brakiem przeciwwskazań zdrowotnych. Zawodnicy powinni posiadać zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach.
  Opłata wpisowa dla uczestników posiadających ważne karnety na siłownie (oraz karty multisport, fitprofit, fitflex, Oksystem) = 20zł
  Opłata wpisowa dla uczestników nie posiadających karnetów na siłownie = 30zł
  Opłata wpisowa dla grupy 20zł, grupa musi liczyć 4 osoby.

  5. Opis Konkurencji CROSS CAMP:
  W trakcie zawodów uczestnicy będą mieli do wykonania określone zadania. Opisy zadań zostaną podane osobiście wszystkim uczestnikom na miejscu rozgrywek. Opisy będą zawierały następujące informacje:
  I. Wymagane zestawy ruchów, w tym początkowe i końcowe zakresy ruchów, jak również techniki, akcesoria i/lub sprzęt zabroniony;
  II. Wymaganą liczbę powtórzeń i/lub schematów powtórzeń;
  III. Wymagany sprzęt (gdzie stosowane);
  IV. Wymaganą wagę w kg (gdzie stosowane).
  V. Limit czasowy.

  Kategorie indywidualne:
  Podstawowy podział to kobiety (K) i mężczyźni (M)
  Zawodnik ma mierzony czas od momentu rozpoczęcia pierwszego zadania do chwili ukończenia ostatniego. Sędzia ma prawo doliczać sekundy karne za brak dokładności, a dyskwalifikację za próby oszustwa.

  Mężczyźni:
  *50 podciągnięć na drążku nachwytem
  *50 przetoczeń opony
  *50 uderzeń młotem w oponę
  *25 przysiadów + 25 burpees

  Kobiety: 10 (ilość powtórzeń w poszczególnych rundach)
  *500m na wioślarzu
  *30 przetoczeń opony
  *30 uderzeń młotem
  *25 przysiadów +15 burpees
  Kategorie drużynowe:
  Kapitanowie zgłaszają czterosobowe zespoły (mogą być mieszane np 2 mężczyzn + 2 kobiety itp)
  Każda osoba z drużyny wykouje jedno z czterech zadań. Zawodny startują jeden za drugim w momencie ukończenia zadania przez poprzednika. Czas mierzony jest od momentu startu pierwszego zawodnika z zespołu do ukończenia zadania przez ostaniego.

  6. Sędziowie i obsługa techniczna:
  Komisję sędziowską i obsługę techniczną powołuje organizator.

  7. Strój startowy:
  Dozwolony jest dowolny strój startowy, obejmujący koszulkę z krótkim rękawem, spodnie sportowe lub krótkie spodenki. Konieczne jest zmienne obuwie sportowe. Dopuszczalne jest używanie rękawiczek treningowych.

  8. Nagrody:
  Dla zwycięzców przewidziane są medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

  9. Postanowienia końcowe:
  Niedozwolone jest stosowanie sprzętu specjalistycznego typu paski na nadgarstki. Startujący zawodnik podejmuje jedną próbę. Uczestnik nie ma możliwości poprawy wyniku. Uczestnik zobowiązany jest zapoznać się z niniejszym regulaminem, uczestnictwo w zawodach jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Rywalizacja odbędzie się w kolejności zapisów na listę zawodników.

  Wszelkie sprawy sporne rozstrzygają sędziowie oraz organizator zawodów. Interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora. Biorąc udział w zawodach, niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz zamieszczenie wizerunku na str. internetowej i dokumentacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. Ustaw z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Centrum Relax, ul. Lipowa 1k, 55-200 Oława .

Zostaw komentarz

Usuń odpowiedź